Reality Svoboda

OC Pracák, Nádražní 1088, Frýdek-Místek

O budově

OC Pracák se nachází na Nádražní 1088 ve Frýdku-Místku, naproti hlavnímu vlakovému nádraží a Komerční Bance. Budova prošla nákladnou rekonstrukcí a její předchozí majitel, město Frýdek-Místek, v ní provozoval úřad práce. Odtud se nese nynější název OC Pracák. Svou polohou (vlakové nádraží 200 m, autobusové nádraží 700 m, obě náměstí 5 minut autem) nabízí strategické místo pro Vaše podnikání.

Na ploše bezmála 1700 čtverečných metrů nabízí obchodní centrum prostory o 4 podlažích k pronájmu. V budově se již nyní nachází cestovní kanceláře MLK-Tours a Klikni.cz, pobočka Modré Pyramidy, Svět Oken, poradenská místa všeho druhu, kadeřnictví, kosmetika, masáže a kancelářské prostory. Díky tomu nabízí objekt pestrou nabídku služeb pro veřejnost.

Budova disponuje vlastním parkovištěm se závorou a kamerou nebo se dá parkovat podél nádraží. Všechny prostory v budově jsou napojeny na zabezpečovací systém a dopřávají tak nájemníkům vyšší stupeň ochrany. K dispozici je také moderní výtah a možnost úklidových služeb.

Kde nás najdete?

Aktuálně na Pracáku k dispozici

Galerie

Lokace

Nádražní 1088, Frýdek-Místek

Kontaktujte nás

Telefon: +420 602 724 754
Email: pavel@ambra.cz