Reality Svoboda

Reklamní plochy k pronájmu

Info

Nabízíme reklamní plochy k pronájmu v centru Frýdku-Místku. Reklamy existují v různých variantách (plachty, fólie, potisk) a jsou umístěny na lukrativních místech v okolí Frýdeckého nádraží. Celoroční reklama se pohybuje již od 1 200 Kč/rok a při objednávce více ploch máme zajímavé slevy!! Výhodou je, že si ponížíte náklady a reklamu budete moci využívat v příštím roce.

V případě zájmu nebo pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Lokace A – pronájem billboardové plochy velikost 2,4 x 5m na soukromé budově na ulici nádražní.Plocha je dobře viditelná jak z cesty, tak i z projíždějícího vlaku směr Frýdek – Český Těšín.

Je možné vzít 2 reklamní plochy vedle sebe, ale i 4 a vytvořit tak megabillboard.

Lokace B – Ulice Nádražnírozměr 1,5 x 3m , Plocha orientována na ulici Nádražní, kudy projíždí jak vlaky na Český Těšín, tak i na Ostravu a Valašské Meziříčí. Navíc při čekání na průjezd vlaku mají cestující v autech a autobusech dostatek času si reklamní plochy prohlédnout. Je možno si pronajmout více reklamních ploch a vytvořit tak souvislý pás reklamního panelu.

Lokace C – Plot ulice Potoční – nově vzniklá reklamní plocha má rozměr 2,4 x 1,8m . Ulice je využívána jako zkratka při průchodu mezi třídou Tomáše Garrigua Masaryka a vlakovým či autobusovým nádražím.

Lokace D – parkoviště na ulici Nádražnírozměr reklamní plochy je 0,5 x 1m.

Reklamní plocha je nabízena jako bonus ZDARMA při pronájmu reklamní plochy v lokaci A,B a C.

Za každou jednu pronajatou plochu v lokaci A,B a C dostanete 1 reklamní panel na parkovišti.

 

Reklama souhrn

Aktuální reklamní plochy k dispozici

Lokace

tř. T. G. Masaryka 1108, Frýdek-Místek

Kontaktujte nás

Telefon: +420 602 724 754
Email: pavel@ambra.cz